: ORCID

Розпочато використання ідентифікаторів ORCID для ідентифікації авторів статей. Модуль ORCID підключено на сайті.
Авторам журналу пропонується виконати реєстрацію на сайті проекту (https://orcid.org/register) та надати інформацію щодо отриманого ORCID під час подання статей для публікації.
Ініціатива реалізується на підтримку пропозиції Держінформнауки.
Open Researcher and Contributor ID (ORCID) – відкритий, некомерційний проект для створення та підтримки реєстру унікальних ідентифікаторів дослідників, прозорого способу прив'язки науково-дослідної діяльності та доступу до цих ідентифікаторів. ORCID унікальний завдяки своїй незалежності від наукових дисциплін та національних кордонів, а також взаємодією з іншими системами ідентифікації.
Головною метою введення системи ORCID є можливість ідентифікації наукових робіт, написаних різними вченими з однаковими іменами та прізвищами. Ідентифікатор є 16-значним числом, унікальним для кожного автора.
Обліковий запис ORCID включає в себе інформацію про ім'я вченого, його електронну адресу, назву організації та його дослідницьку діяльність. ORCID враховує необхідність контролю за розповсюдженням цих даних та надає відповідні інструменти для управління рівнем приватності даних.